KONST / Ramar / Ramar 10684192
nr 1068 4192
Ramar
2 st, ramens innermått: 21x29 & 29x36, modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 november 2016
kl 19:34:03
13/11 08:18:04